Parádní nákup > Jak nakupovat? > Sledování zásilky

Sledování zásilky (Track & Trace)

 

Co je systém Sledování zásilek (Track & Trace)?

Track and TraceSystém sledování zásilkek slouží pro Vás, naše zákazníky, abyste měli v jakémkoliv okamžiku informaci o tom, kde se nachází Vaše zásilka na cestě.

Systém funguje tak, že po odeslání Vaší zásilky od nás je každá zásilka detailně sledována bez ohledu na to, jaký systém dodání zásilky jste zvolili (např. Česká pošta, Odběrné místo - Zásilkovna.cz, atd..).

Jak to funguje?

Vaši zásilku si pak můžete na našem eshopu kdykoliv vyhledat v okénku Track & Trace. Stačí zadat správné číslo Vaší objednávky. Toto číslo naleznete v emailu, který Vám byl automaticky zaslán po vložení objednávky do našeho systému.

Dále je potřeba zadat emailovou adresu, kterou jste zadali jako Vaši kontaktní emailovou adresu při vložení Vaší objednávky do systému.

Pak už stači jen kliknout na tlačítko Sledovat zásilku a systém otevře nové okno s informacemi o tom, kde se daná zásilka nachází.

Věříme, že sledování zásilek bude pro Vás užitečným nástrojem a že dále zkvalitní naše služby pro Vás.

Track & Trace

Sledujte zde on-line
svou zásilku na cestě:

Tato stránka používá cookies. Více informací o zpracování Vašich osobních údajů na jejich základě a o Vašich právech naleznete v dokumentu Prohlášení o COOKIES - zde.